20. BIZNISOVKY (9.11.): Aj v roku 2020 si pravdepodobne zalyžujeme. Podnikatelia a ministerstvo dopravy pripravujú plán #news
04:28

20. BIZNISOVKY (9.11.): Aj v roku 2020 si pravdepodobne zalyžujeme. Podnikatelia a ministerstvo dopravy pripravujú plán #news

09.11.2020
Druhé kolo plošného testovania, stav hospodárstva v Európskej únii aj na Slovensku a nové najsledovanejšie video na YouTube - nielen o tom si povieme v 20. časti BIZNISOVIEK!Vo štvrtok sa môžete tešiť na novú už 80. epizódu Podnicastu. Okrem toho vám prinesieme pravidelný newsletter s názvom SEDMIČKA, plný biznisových aj nebiznisových tipov od moderátora a podnikateľa Petra Chodelku. Ak ho ešte náhodou neodoberáte, jednoducho tak urobíte na našom webe podnicast.com/sedmicka/.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.