64. Anton Bódis (biznis etiketa): Slušné správanie je dnes považované za prejav slabosti #rozhovor

06.08.2020
Anton Bódis je odborníkom na etiketu, o ktorej napísal dve knihy. „Na nič nemáme čas. Nestíhame ani správne podať ruku,“ hovorí o dnešnej spoločnosti.Prečo je etiketa dôležitá a ako sa prejavuje v biznise? Poznajú Slováci jej základné pravidlá? Kto prvý podáva ruku? Koľkokrát nechať zazvoniť telefón? A kto by mal vybrať reštauráciu pri biznisovom stretnutí?Vypočujte si 64. epizódu Podnicastu a osvojte si s nami základné pravidlá spoločenského správania.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK