49. Ras Vasilišin (Virtuse): “U veľa živnostníkov a firiem nastane insolvencia.” #rozhovor

28.04.2020
V dnešnom rozhovore som privítal CEO finančnej skupiny Virtuse. Ras Vasilišin sa venuje podnikaniu už viac ako 20 rokov a je expertom na investovanie. Porozprávali sme sa o biznise a investovaní, a prebrali sme aj aktuálnu situáciu korona krízy. Čo si myslí o opatreniach voči korona vírusu? Ako to funguje v ázijských krajinách? Je svetová kríza vhodným obdobím na investovanie? Do čoho investovať a do čoho naopak nie? Ktoré kryptomeny sú podložené zlatom?

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK