20. Peter Ďuriš a Tomáš Ondrejka (Kickresume): Firma, ktorá stotisícom ľudí pomohla nájsť job #rozhovor

24.10.2019
Peter Ďuriš a Tomáš Ondrejka, ktorí ešte počas vysokej školy vymysleli online nástroj na vytvorenie zaujímavého životopisu či motivačného listu- Kickresume.com, ktorý dnes používa vyše 600 tisíc ľudí na celom svete, sedeli so mnou tento týždeň v štúdiu. Pobavili sme sa o tom, aké boli začiatky zakladania firmy, s akými ťažkosťami sa stretávali, ako vnímajú investíciu od Spot Booster, aj ako robia marketing. Dozviete sa ale tiež zaujímavosti ako napríklad, aké informácie uvádzať v CVčku, čo čaká trh so životopismi alebo ako sa im podarilo získať vzorové životopisy od agenta britskej tajnej služby, či zamestnanca Google.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK