33. Lýdia Machová (Jazykový mentoring): „Talent na jazyky nepotrebujete.“ #rozhovor

29.01.2020
V 33. epizóde Podnicastu som mal vzácnu návštevu, jazykovú mentorku, polyglotku, tlmočníčku a rečníčku, Lýdiu Machovú. Lýdia sa sama naučila 9 cudzích jazykov, z ktorých 7 ovláda na aktívnej úrovni a dnes učí ľudí, ako sa naučiť cudzie jazyky doma vďaka vlastnému programu Jazykový mentoring. Bol som zvedavý, v čom je jej prístup k učeniu sa iný oproti tradičnému postupu v škole či v jazykovke, ako pretavila svoje hobby do úspešnej firmy s 10 členným tímom, aký je jej biznis model. Porozprávala, ako rieši marketing, ako sa darí medzinárodnej verzii projektu Language Mentoring, aký je trend v učení sa jazykov, aj prečo sa učila swahilčinu.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK