25. Dá sa na podcastoch zarobiť? #tema

24.11.2019
Sú podcasty iba drahé hobby alebo sa na nich dá aj zarobiť? Nad touto #temou sme polemizovali so Scrummasterom a fanúšikom podcastov, Borisom Plevzom a doktorandom dejín umenia a spoluautorom podcastu Silný výber, Martinom Jakubčom. Predovšetkým sme sa na podcasty pozerali ako na biznis príležitosti, či už pre firmu alebo jedinca, zamerali sme sa na ich monetizáciu, koľko výroba takého podcastu približne stojí, rozobrali sme, čo je na podcastoch také super a čím si získavajú stále väčšiu a väčšiu popularitu. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK