28. Matej Ftáčnik (Vacuumlabs): „Buď rastieš, alebo zatváraš krám.“ #rozhovor

16.12.2019
Matej Ftáčnik, môj posledný hosť v Podnicaste, je spoluzakladateľ a CXO poločosti Vacuumlabs, spoluzakladateľ prvého tvorivého priestoru pre startupy The Spot a tiež výherca Startup Awards v roku 2011. Porozprávali sme sa o jeho začiatkoch podnikania, pobyte v Silicon Valley, prebrali sme rozdiel medzi coworkingom a startupovým akcelerátorom a ako to v ňom funguje. Prebrali sme, čomu sa venuje Vacuumlabs, komu pomáhajú, na akom biznis modeli fungujú, aj čo znamená Spin-off. Prečo by podľa Mateja mala firma neustále rásť a inovovať a padlo aj niekoľko veľmi inšpiratívnych myšlienok.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK