81. 5 zásad, ktorých sa treba držať pri vymýšľaní názvu pre nový projekt. Postup krok za krokom #mudrovacka
44:18

81. 5 zásad, ktorých sa treba držať pri vymýšľaní názvu pre nový projekt. Postup krok za krokom #mudrovacka

19.11.2020
Máte skvelý nápad, ale neviete, ako nazvať váš nový projekt?Inšpirujte sa piatimi zásadami, ktorými sa Peter Chodelka riadi pri vymýšľaní názvov svojich podnikateľských projektov. Okrem toho prezradí aj aké kreatívne metódy používa a ako vznikli niektoré názvy známych značiek, napríklad Google, Ikea či Spotify.Vypočujte si praktickú mudrovačku s radami pre každého, kto chce zaujať!

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.