91. Daniel Boďa (Hyperia): Spúšťame nové online projekty po celom svete #rozhovor
47:07

91. Daniel Boďa (Hyperia): Spúšťame nové online projekty po celom svete #rozhovor

28.01.2021
Daniel Boďa je COO žilinskej firmy Hyperia. V rozhovore s Petrom Chodelkom porozpráva najmä o tom, v čom spočíva proces tvorby úspešného online projektu. Ako spoločnosť vyhodnocuje potenciál nového projektu, na aké trhy firma expanduje a čo je to „feasibility study“? Dozviete sa v 91. epizóde Podnicastu.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.