22. Branislav Pokrivčák (Tracktest): Ako funguje online testovanie jazykov?#rozhovor

03.11.2019
Do štúdia prijal pozvanie Branislav Pokrivčák, spoluzakladateľ a konateľ firmy TrackTest - aplikácie na online testovanie anglického jazyka s certifikátom. V rozhovore sme spomenuli množstvo rôznych tém. Dozviete sa, ako sa vyvíjala a ako dnes funguje aplikácia na testovanie jazyka, kto hodnotí výsledky testov, aj či sa dá systém oklamať. Zabŕdli sme samozrejme do marketingu, porozprávali sme sa o spôsobe monetizácie, s akými problémami sa už firma stretla a vysporiadala, ako získava zákazníkov. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK