22. BIZNISOVKY (23.11.): Slovák vymyslel banku pre ľudí z LGBT komunity. Začala fungovať v USA #news
04:18

22. BIZNISOVKY (23.11.): Slovák vymyslel banku pre ľudí z LGBT komunity. Začala fungovať v USA #news

23.11.2020
Už 22. raz si môžete vypočuť týždňový súhrn podnikateľských zaujímavostí. V dnešných BIZNISOVKÁCH sa dozviete:👉 čo je najväčším mínusom bratislavskej automobilky Volkswagen,👉 prečo sme si obľúbili platby mobilom,👉 ktorý Slovák je za myšlienkou banky pre sexuálne menšiny,👉 prečo je Bratislavské letisko vo väčšej strate ako Košické,👉 akú novú funkciu pre podcasty spustil Apple.Vo štvrtok vám prinesieme novú 82. epizódu Podnicastu. Okrem toho sa môžete tešiť aj na pravidelný newsletter s názvom SEDMIČKA, plný biznisových aj nebiznisových tipov od moderátora a podnikateľa Petra Chodelku. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.