48. Stanislav Ličko: Ako sa uživiť predajom digitálnych produktov? #tema

21.04.2020
V dnešnom rozhovore som privítal autora projektu a podcastu Novymuz.sk - Stanislava Lička. Stanislav Ličko sa zaoberá osobným rozvojom a vzdeláva sa v oblasti intimity a sexuality. Pomáha jednotlivcom, ale aj aj partnerským a manželským dvojiciam v ich vzťahoch, či už pomocou digitálnych produktov, osobných konzultácií či online webinárov. Diskutovali sme na témy digitalizácie a predaja - ako sú napríklad audioknihy, webináre, funnely a nástroje pre efektívny digitálny predaj. Ako sa vlastne Stanislav dostal k myšlienke predaja digitálnych produktov, práve v oblasti intimity a sexuality? Čo ho k tomu viedlo? Ako prebieha tvorba digitálneho produktu a na čo si dať pozor?  

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK