32. Brocka a Hankovský (Kiuub): Ako vyzerá service design v praxi? #rozhovor

16.01.2020
Do 32. epizódy Podnicastu som si pozval dvoch šikových chalanov – Adama Brocku,   biznis dizajnéra a projektového manažéra, a Rada Hankovského, podnikateľa a sales experta z inovačneho štúdia Kiuub v Bratislave. Kiuub pomáha klientom tvoriť nové produkty a služby a riešiť inovačné výzvy metodológiou service designu. Rozprávali sme sa najmä o tom, čo ten service design - alebo dizajn služieb - vlastne je, o aké piliere sa opiera, čo rieši, kto je ich typický klient. Či majú najmä slovenských alebo zahraničných zákazníkov, či je service design vhodnejší pre offline alebo online biznisy, ako vyzerá v praxi, aj ako v Kiuub vnímajú inovačné procesy.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK