27. Milan Steskal (mySugr/Mentegram): O vyhorení, failoch v podnikaní a startupoch #rozhovor

12.12.2019
Milan Steskal je product owner v startupe MySugr, ktorý uľahčuje život diabetikom, Ambasádor mentálneho zdravia, spoluzakladateľ startupu Mentegram a autor knihy How To Launch a Startup. S týmto inšpiratívnym človekom sme sa však porozprávali najmä o vyhorení, vyčerpanosti a totálnej únave, pretože sám trikrát takmer vyhorel. Snaží sa preto šíriť osvetu v oblasti duševného zdravia medzi podnikateľmi. V rozhovore sme tiež otvorili témy budovania startupov a faily v podnikaní.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK