45. Tomáš Lodňan (GoodRequest): Digitálne štúdio v čase korona krízy #rozhovor

11.04.2020
V dnešnom rozhovore som mal opäť tú česť, porozprávať sa s Tomášom Lodňanom - CEO digitálneho štúdia GoodRequest. V 36. epizóde som v štúdiu Podnicastu Tomáša už hostil a vtedy sme podebatovali najmä o firme GoodRequest. GoodRequest sa venuje vývoju mobilných aplikácií, webových aplikácií a funkčnému UX/UI dizajnu. Tentokrát sme však diskutovali na aktuálnu tému – korona vírus. Aké opatrenia urobil Tomáš Lodňan pre úspešný chod firmy? Aké sú pozitívne a aké negatívne scenáre po skončení krízy? Vie si Tomáš predstaviť firmu v čisto remote mode aj po uplynutí celosvetovej pandémie? Tieto, ale aj iné zaujímavosti sa dozviete v novom, už v 45. diele vášho obľúbeného podnikateľského podcastu. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK