95. Andrea Miklasová (InQb): Inkubátor pomáha rozbehnúť podnikateľské nápady. Šancu dáme každému #rozhovor
48:10

95. Andrea Miklasová (InQb): Inkubátor pomáha rozbehnúť podnikateľské nápady. Šancu dáme každému #rozhovor

09.02.2021
Andrea Miklasová riadi inkubátor Slovenskej technickej Univerzity. V rozhovore s Petrom Chodelkom porozpráva aj o tom, čo to vlastne inkubátor je, komu slúži či ako sa do neho prihlásiť. Momentálne prebieha registrácia do programu ŠTART. Ak máš zaujímavý nápad na vlastný biznis môžeš sa prihlásiť do 25. februára na stránke inqb.sk/sk/programy/start.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.