87. Martin Babocký: ETF fondy existujú už 50 rokov. Slováci sa postupne učia investovať #rozhovor
54:54

87. Martin Babocký: ETF fondy existujú už 50 rokov. Slováci sa postupne učia investovať #rozhovor

14.01.2021
Zaraďujete sa medzi ľudí, ktorí investujú, chcú investovať alebo o tom vôbec nepremýšľajú? Táto epizóda je pre vás, nech patríte do ktorejkoľvek skupiny.V 87. epizóde sa Peter Chodelka porozprával s Martinom Babockým, odborníkom na financie, najmä o ETF fondoch a praktických investičných témach.Vypočujte si zaujímavý rozhovor doplnený o vaše otázky, ktoré ste nám poslali na instagramovom profile Podnicastu.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.