47. Andrej Kiska ml. (Credo Ventures): "Startup väčšinou spadne, keď mu dôjde cash" #rozhovor

20.04.2020
V 47. epizóde Podnicastu, na ktorú som sa špeciálne tešil, som vyspovedal jedného z partnerov investičného fondu Credo Ventures, ktorý prostredníctvom svojich venture fondov podporuje hlavne technologické startupy zo strednej a juhovýchodnej Európy – Andreja Kisku ml. V rozhovore sme hlbšie prenikli do startupového sveta - pred, ale aj v aktuálnej korona kríze. Aké kritéria musia spĺňať startupy, ktoré chcú spolupracovať s Credo Ventures? Kedy sa začína riešiť valuácia startupov, ako sa určuje a aké faktory na ňu vplývajú? Zaujíma vás vedieť viac o produktoch ako sú Around, Deepnote, Crunchbase či UiPath? O všetkom sa dozviete v tejto epizóde.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK