62. Martin Čajko (PsychoHRY): Ľudia nechcú komunikovať, ak sa hnevajú alebo sa boja #rozhovor

23.07.2020
Projekt Otvorená hra pomáha ľuďom naučiť sa komunikovať a spolupracovať na individuálnej i skupinovej úrovni aj prostredníctvom netradičných Psychohier. Ich princíp vysvetlil zakladateľ spoločnosti a psychológ Martin Čajko. Aký význam majú PsychoHRY? Pre koho sú vhodné a komu najviac pomôžu? Prečo robia ľudí ľudskými? A ako vznikajú? Vypočujte si 62. epizódu a skúste si zahrať jednu zo Psychohier s autorom Podnicastu Petrom Chodelkom a jeho hosťom Martinom Čajkom. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK