11. BIZNISOVKY (7.9.): Svetová obchodná organizácia (WTO) čelí problému. Od septembra nemá šéfa #news
05:02

11. BIZNISOVKY (7.9.): Svetová obchodná organizácia (WTO) čelí problému. Od septembra nemá šéfa #news

07.09.2020
Je pondelok a my vám opäť prinášame zaujímavosti uplynulého týždňa v BIZNISOVKÁCH od Podnicastu.WTO nemá šéfa, Elon Musk otestoval mozgový implantát na prasati a Google Mapy budú zobrazovať priechody pre chodcov.Vypočujte si druhú audio verziu BIZNISOVIEK a pošlite nám tipy či návrhy na zlepšenie na simona@podnicast.com.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.