79. Róbert Sedlák (Dobré médiá): V apríli sme mali rekordnú návštevnosť. Ľudia nutne potrebujú dobré správy #rozhovor
47:52

79. Róbert Sedlák (Dobré médiá): V apríli sme mali rekordnú návštevnosť. Ľudia nutne potrebujú dobré správy #rozhovor

05.11.2020
Róbert Sedlák založil spravodajský web Dobré noviny, ktorý prináša len pozitívne správy. Dnes je jedným z najčítanejších na Slovensku. Nielen o tom, prečo ľudia potrebujú optimistickejšie spravodajstvo a ako z peknej myšlienky urobiť biznis, porozprával riaditeľ mediálneho domu Dobré médiá v 79. epizóde Podnicastu.Každý štvrtok si ho vypočujete prostredníctvom všetkých podcastových platforiem alebo na našom webe podnicast.com.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.