5: Roland Bindas (Drinkcentrum) o obchodovaní s alkoholom
57:33

5: Roland Bindas (Drinkcentrum) o obchodovaní s alkoholom

05.04.2019
Roland Bindas je CEO rodinnej firmy K & K EXPORT - IMPORT, s.r.o., ktorá mala v roku 2018 obrat 14,1 milióna euro. Roland sa venuje predovšetkým obchodu a operatíve firmy. Porozprávali sme sa o kríze, riadení firmy, ale aj rozdielu medzi kvalitným a nekvalitným alkoholom.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.