31. Martin Miller (Ham.sk): Budovanie a predaj donáškovej služby HAM #pribeh

15.01.2020
Martin Miller je spoluzakladateľom donáškovej služby Ham.sk, ktorú v roku 2018 odkúpilo konkurenčné Bistro.sk. Porozprávali sme sa o začiatkoch budovania portálu, o biznis pláne, financiách, o chytľavom názve Ham.sk. Martin prezradil zaujímavé informácie o tom, čím sa odlišovali od konkurencie, ako rozbehli vlastnú kuriérsku službu ako prví na Slovensku a samozrejme o samotnom predaji a podmienkach predaja konkurenčnému potrálu Bistro.sk. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK