17. Peter Pašek (Accace): O financovaní startupov #rozhovor
56:01

17. Peter Pašek (Accace): O financovaní startupov #rozhovor

03.10.2019
Peter Pašek je riaditeľom a partnerom poradenskej a outsourcingovej spoločnosti Accace, certifikovaným daňovým poradcom, ktorý sa špecializuje na dane, transakčné poradenstvo a medzinárodné dane. Porozprávali sme sa o startupovom svete. Zaujímali ma najmä rôzne druhy financovania startupov, podľa čoho sa určuje ich valuácia, ako si hľadať investorov, vzťahy medzi foundermi a investormi, najväčšie startupové mená na Slovensku a mnoho iného. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.