72. Michal Kružlik (Bukowski bar): Môj brat išiel robiť čašníka, aby sme vedeli, čo kúpiť do nového baru #rozhovor
43:15

72. Michal Kružlik (Bukowski bar): Môj brat išiel robiť čašníka, aby sme vedeli, čo kúpiť do nového baru #rozhovor

01.10.2020
Popri práci na plný úväzok v it firme organizoval eventy. Neskôr sa rozhodol rozbehnúť vlastný biznis v gastro oblasti.Ako sa mu s bratom podarilo založiť známe bratislavské podniky a prečo je za úspechom najmä koncept, lokalita a tím prezradil Michal Kružlik, spoluzakladateľ barov Bukowski a Baudelaire, v 72. epizóde Podnicastu.Príjemné počúvanie!

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.