132. Henrich Sikela (STORE MEDIA): Zaromatizovať dom je extrémne drahá služba #rozhovor
01:10:08

132. Henrich Sikela (STORE MEDIA): Zaromatizovať dom je extrémne drahá služba #rozhovor

24.06.2021
Henrich Sikela je spoluzakladateľ firmy STORE MEDIA, ktorá sa viac ako 19 rokov venuje zmyslovému marketingu.V 132. epizóde Podnicastu porozprával o výhodách zmyslového marketingu, o nových produktoch, ktoré majú v portfóliu, koľkí ľudia sú v tíme, ale aj to, ako zaromatizovali rôzne priestory, napríklad aj autobusovú zastávku.Detailnejšie povedal: čo je zmyslový marketing (1:38),s akými požiadavkami ich vyhľadávajú klienti (7:12),podľa čoho volia typy vôní (22:00),aké technológie využívajú (30:10),aký je ich biznis model (33:35),čo zaváži pri naceňovaní (34:49),aký veľký majú tím ľudí (42:28),aký mala pandémia dopad na STORE MEDIA (42:56),prečo nepovažujú ich nové produkty za dočasné riešenie (49:29),v čom vidia svoj najväčší potenciál (51:41),aký mali obrat za minulý rok (56:13),aká je jeho úloha vo firme (57:31),akú majú stratégiu rastu (1:03:31).Všetky epizódy Podnicastu nájdete na podnicast.com alebo na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.Týždenný (ne)biznisový newsletter SEDMIČKA, v ktorom sa dozviete zaujímavé tipy a triky, môžete začať odoberať na podnicast.com/sedmicka.Ak nám chcete dať spätnú väzbu, máte nápad na zlepšenie alebo by ste v Podnicaste chceli počuť niečo konkrétne, napíšte nám na peter@podnicast.com. Ďakujeme, že ste s nami a počúvate Podnicast s Petrom Chodelkom. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.