53. 7 otázok, ktoré vám môžu ušetriť peniaze (nielen) v biznise #mudrovacka

20.05.2020
Už dávno tu nebola #mudrovacka a tak som sa v 53. epizóde trošku zamyslel a pomudroval. V poslednej dobe ma veľmi baví nehľadať hneď tipy a riešenia, ale hľadať tie správne otázky. Preto je hlavnou témou tejto mudrovačky 7 otázok, ktoré vám pomôžu lepšie sa rozhodovať, či už v biznise, alebo v osobnom živote. 7 otázok, ktoré vám môžu ušetriť peniaze. Zamýšľate sa nad finančnými nákladmi, ktoré riešime každý deň? Uvažujete o ich optimalizácii? Motivovala ma aj práve rozčítaná kniha - Essentialism, ktorá má veľmi pekné pravidlá. Viete čo je Sunk Cost efekt?  Poznáte výrok "Less, but better?" alebo pravidlo "Hell yeah"? :)

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK