29. BIZNISOVKY (1.2.): Wolt dostal pol miliardy dolárov. Chce roznášať aj kozmetiku a krmivo pre zvieratá #news
04:12

29. BIZNISOVKY (1.2.): Wolt dostal pol miliardy dolárov. Chce roznášať aj kozmetiku a krmivo pre zvieratá #news

01.02.2021
V dnešných BIZNISOVKÁCH si vysvetlíme, čo znamená pojem FFF financovanie. Okrem toho zhrnieme aj:čo hovorí navrhovaná novela Zákonníka práce o „home office“,do čoho chce Wolt investovať pol miliardy dolárov,ako vyzerá automobilová kríza v Európe, Číne a USA,kde otvorí IKEA nové výdajné miesto,a aké zmeny v politickej reklame prichystal Facebook.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.