21. BIZNISOVKY (16.11.): Instagram mení spodnú lištu. Chce, aby sme viac nakupovali #news
04:41

21. BIZNISOVKY (16.11.): Instagram mení spodnú lištu. Chce, aby sme viac nakupovali #news

15.11.2020
Nové protipandemické opatrenia, online projekt pre divadlá aj najpredávanejšie značky smartfónov na Slovensku - nielen o tom si povieme v 21. časti BIZNISOVIEK!Vo štvrtok sa už tradične môžete tešiť na novú 81. epizódu Podnicastu. Okrem toho vám prinesieme pravidelný newsletter s názvom SEDMIČKA, plný biznisových aj nebiznisových tipov od moderátora a podnikateľa Petra Chodelku.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.