43. Matej Očenáš (FutbalTour): "Hope for the best, plan for the worst." #rozhovor

04.04.2020
Mateja Očenáša, CEO cestovnej kancelárie FutbalTour.sk, som už raz v Podnicaste hostil. V minulom rozhovore sme rozoberali, ako veľkí športoví nadšenci dokázali vybudovať zo svojho hobby úspešný biznis, ktorý minulý rok dosiahol obrat 9 miliónov eur. Dnes sme sa pobavili na tému z iného súdka - Matej robí biznis práve v dvoch najzasiahnutejších oblastiach, ktorými sú šport a cestovanie. Ako zvláda cestovná kancelária FutbalTour celosvetovú pandémiu? Museli prepúšťať? Aké opatrenia zaviedli? Ako Matej vidí pozitívny a negatívny scenár cestovky?

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK