65. Filip Žoldák (HERRYS): Cenu diktujú predajcovia nehnuteľností. Dopyt je dnes dvakrát vyšší ako ponuka #rozhovor

13.08.2020
Filip Žoldák je spolumajiteľom jednej z najúspešnejších realitných kancelárií na Slovensku. Spoločnosť HERRYS realizuje priemerne 800 realitných transakcií ročne.Ako ovplyvnila koronakríza trh s nehnuteľnosťami? Prečo sú ich aktuálne ceny vysoké a ako sa budú meniť v najbližších mesiacoch? A prečo majú pracovníci v gastrobiznise problém dostať hypotéku?„Investovať do nehnuteľností sa oplatí vždy,“ tvrdí Filip Žoldák v 65. epizóde Podnicastu.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK