80. 7 spôsobov, ako sa zlepšiť v čomkoľvek #mudrovacka
32:14

80. 7 spôsobov, ako sa zlepšiť v čomkoľvek #mudrovacka

12.11.2020
Je tu už 80. epizóda Podnicastu. Peter Chodelka vám v nej okrem iného povie:➡ prečo nestačí čítať recepty na palacinky,➡ v čom je pravidelný feedback nenahraditeľný,➡ či je dôležitejšia teória alebo prax,➡ prečo sa inšpirovať Edisonom a nebáť sa „failov“,➡ ktorý krok v zlepšovaní sa je úplne najdôležitejší.Novú epizódu Podnicastu si vypočujete každý štvrtok prostredníctvom všetkých podcastových platforiem alebo na našom webe podnicast.com.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.