40. Koronavírus a našich 10 opatrení #mudrovacka

19.03.2020
40. epizóda sa nesie v duchu #mudrovacky. Mnohí podnikatelia sa momentálne ocitli v ťažšej situácii a preto som sa rozhodol podeliť sa s 10 opatreniami, ktoré som urobil ja vo svojich firmách, aby sme predišli horším finančným situáciám. Možno vás niektorých inšpirujem. V akom režime momentálne fungujeme, čo som vo firme utlmil a čo naopak ponechal? Aké online nástroje sa vám teraz zídu, ak ste zvyknutí fungovať najmä v offline režime? Ako prežiť možno začínajúcu finančnú krízu? Všetko sa dozviete v podcaste. Nestrácajte dobrú náladu a pozitívne myslenie!

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK