13. BIZNISOVKY (21.9.): Slovenskí výrobcovia a obchodníci protestujú. Nechcú platiť viac za separovanie odpadu #news
04:22

13. BIZNISOVKY (21.9.): Slovenskí výrobcovia a obchodníci protestujú. Nechcú platiť viac za separovanie odpadu #news

21.09.2020
Uplynulý týždeň priniesol niekoľko noviniek a zaujimavostí v podnikateľskom svete. Vypočujte si BIZNISOVKY!Daňová reforma a zákon o dôchodkoch, petícia pre ministra Budaja, nové bratislavské centrum Esetu a zelená kampaň reťazca Lidl – nielen o tom si povieme v 13. časti BIZNISOVIEK od Podnicastu.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.