21. Michal Kremnický (Finvia): O prvej poradenskej spoločnosti s online službami #rozhovor

30.10.2019
Pozvanie do najnovšej epizódy Podnicastu prijal generálny riaditeľ spoločnosti Finvia holding a.s., Michal Kremnický, čomu som veľmi rád, pretože sme načreli ďalšiu zaujímavú biznis tému. Tentokrát sa dozviete napríklad aj to, ako v roku 2014 nikto veľké nádeje do Finvie nevkladal, pretože prišla na Slovensko s niečím prelomovým. Online poradenskými finačnými službami. Dnes je z nej však úspešná firma, ktorá napreduje, ako jedna z mála  má dokonca vlastnú mobilnú aplikáciu. Na ako modeli funguje, ako získala investora a akým smerom sa posúva finančný trh?

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK