3: Dušan Matuška (Octago) o budovaní startupu, investoroch a kryptomenách
45:38

3: Dušan Matuška (Octago) o budovaní startupu, investoroch a kryptomenách

21.03.2019
Dušan je spoluzakladateľom startupu Octago, ktorý sa venuje budovaniu outdoorových workout ihrísk na Slovensku. Tiež je jedným zo zakladajúcich členov Paralelní Polis. V rozhovore sa mimo iného dozviete, ako prebieha spolupráca s investormi a aký bude rok 2019 pre kryptomeny.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.