46. Barbora Kuchárová: "Ako zostať v pohode aj počas karantény?" #rozhovor

14.04.2020
Dnešný rozhovor je trošku z iného súdka. Pre zmenu som dnes nehostil biznismena, ale uznávanú klinickú psychologičku a výkonnú riaditeľku OZ PRIMA, Barboru Kuchárovú. Venovali sme sa téme, ako s nadhľadom zvládnuť situáciu okolo korona vírusu. Zaujímal som sa o tipy a triky, ako predísť panike a konfliktom v rodine, načreli sme aj do tém ako sú deti a home-office. Narastá počas dlhodobej sociálnej izolácie domáce násilie či rôzne závislosti? Ako na človeka vplýva dlhodobá sociálna izolácia, samota a strach? Je šťastie naozaj závislé od socializácie s inými ľuďmi? 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK