Marián Hossa v Sieni slávy nikoho neprekvapil. O Stanleyho pohár hral už ako dieťa
20:43

Marián Hossa v Sieni slávy nikoho neprekvapil. O Stanleyho pohár hral už ako dieťa

30.06.2020
Slovenskému športu sa dostalo veľkého ocenenia. Náš bývalý vynikajúci hokejista Marián Hossa sa stal členom siene slávy zámorskej NHL. Je to len štvrtý Slovák v tejto elitnej spoločnosti. Práve o Hossovom úspechu bude náš dnešný podcast.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.