Chýbala im chuť bojovať za Slovan. Napokon nemali konkurenciu
17:24

Chýbala im chuť bojovať za Slovan. Napokon nemali konkurenciu

23.06.2020
V našej futbalovej lige sme spoznali odpoveď na základnú otázku. Dnes môžeme definitívne povedať, že futbalisti Slovana Bratislava sa stali staronovými majstrami Slovenska. Práve o tom bude dnešný podcast. Slovan Bratislava nenechal nič na náhodu a zisk titulu dosiahol na trávniku druhého tímu tabuľky MŠK Žilina. „Belasí” vyhrali pod Dubňom 3:2 a odštartovali oslavy. O tom všetkom sme sa rozprávali s architektom tohto úspechu - trénerom Jánom Kozákom mladším.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.