PONS: Časovanie v anglickom jazyku. Viete ako ho zvládnuť s úspechom?
09:07

PONS: Časovanie v anglickom jazyku. Viete ako ho zvládnuť s úspechom?

25.06.2020
Viete, čo je dôležité pri časovaní v anglickom jazyku? Máme pár tipov, ako sa naučiť, kedy máte ten-ktorý čas použiť.  Mgr. Elena Kováčiková z Katedry Lingvodidaktiky a interkulturálnych štúdií na Pedagogickej fakulte UKF v Nitre vás v tomto podcaste naučí ako časovaniu porozumieť a ako sa zbytočne nestresovať. S PONS majú jazyky zelenú! Materiály k samoštúdiu cudzích jazykov nájdete TU.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.