Vplyv koronakrízy na spoločnosť: 1. časť rozhovoru s Fedorom Gálom
16:48

Vplyv koronakrízy na spoločnosť: 1. časť rozhovoru s Fedorom Gálom

17.09.2020
Nenechajte si ujsť rozhovor s Fedorom Gálom, známym publicistom a sociológom. Počas korony spolu s ďalšími kamarátmi a odborníkmi z rôznych profesných i spoločenských oblastí napísali dielo o pandémii, ktorá ochromila celý svet.Učíte na strednej či vysokej škole a zamýšľate sa nad tým akými spôsobmi prebrať koronakrízu do študijných osnov? Ako ju sprostredkovať študentov, aby sa z nej poučili? Vypočujte si rozhovor, ktorý sme pre vás pripravili. Viac informácií sa dozviete v diele od Fedora Gála TU.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.