Miniseriál Finančná gramotnosť: Cieľ či sen? (2.časť)
10:02

Miniseriál Finančná gramotnosť: Cieľ či sen? (2.časť)

01.03.2021
V poradí druhý podcast zo série podcastov na tému finančného vzdelávania vznikol opäť v spolupráci so skúsenou odborníčkou PaedDr. Monikou Reiterovou, PhD. a je určený v prvom rade žiakom a študentom. Poďte si ho vypočuť.  Hľadáte pracovné zošity, ktoré obsiahnu všetky dôležité témy v rámci finančnej gramotnosti? TU ich nájdete.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.