Pandémia a jej vplyv na slovenské školstvo: 2. časť rozhovoru s Jurajom Mesíkom
11:43

Pandémia a jej vplyv na slovenské školstvo: 2. časť rozhovoru s Jurajom Mesíkom

05.10.2020
Zaujala vás 1. časť rozhovoru s Jurajom Mesíkom, analytikom globálnych trendov a jedným zo šestice spoluautorov brožúry Dialóg generácií a čosi navyše? Vypočujte si pokračovanie rozhovoru. Dozviete sa viac o korone a ponaučeniach, ktoré z nej vyplývajú. Chcete si prečitať viac na tému aktuálnej pandémie. Čítajte TU.

Podcast Podcasty spoločnosti RAABE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.