ŠPORT: Zákulisie VARu. Ako funguje futbalový videorozhodca?
17:12

ŠPORT: Zákulisie VARu. Ako funguje futbalový videorozhodca?

13.04.2021
Naša futbalová liga prešla revolučnou zmenou. Zatiaľ v dvoch televíznych zápasoch za jedno kolo, ale predsa. Už dva víkendy za sebou sme mali možnosť sledovať zápasy s prítomnosťou videorozhodcu. Vpádu systému VAR na naše trávniky sa budeme venovať v našom dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.