Fico na polícii: „Čo vás je do toho, čo tu ja robím“. Mars budeme aj počuť (podcast)
26:41

Fico na polícii: „Čo vás je do toho, čo tu ja robím“. Mars budeme aj počuť (podcast)

18.02.2021
„Čo vás je do toho prosím vás, čo tu ja idem robiť“ – Robert Fico takto reaguje na otázky novinárov pri svojom príchode na policajné prezídium. Ak sa oni pýtali, on hovoril, no neodpovedal. V druhej časti podcastu sa pozrieme na „nebeské divadlo“, ktoré nás čaká dnes večer krátko pred dvadsiatou druhou hodinou. NASA bude prenášať pristávanie svojej sondy Perseverance na Marse. Na túto vesmírnu misiu sa pozrieme s odborníkom Jiřím Šilhom.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.