Jasmina Stauder: Stále sú tu skupiny, ktoré sa boja prihlásiť k svojej národnosti, ako spoločnosť zlyhávame
33:36

Jasmina Stauder: Stále sú tu skupiny, ktoré sa boja prihlásiť k svojej národnosti, ako spoločnosť zlyhávame

15.02.2021
Sčítanie obyvateľov, domov a bytov – udalosť desaťročia. A práve dnes je deň, keď sa začína jeho druhá fáza. Domy a byty sa totiž skončili počítať už v piatok. Len pred pár dňami sa pritom ukončila polemika, ktorú otvorila snaha krátko pred cenzom meniť otázky v súvislosti s národnosťou. Ako to celé bude vyzerať? Projekt sa pýši tým, že bude najmä z pohodlia domova a teda plne elektronický – prvýkrát vo svojej storočnej histórii.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.