ŠPORT: Sagan možno bude trpieť až do MS. V akom je stave?
14:34

ŠPORT: Sagan možno bude trpieť až do MS. V akom je stave?

19.03.2021
Náš cyklista Peter Sagan sa ocitol v dosiaľ nepoznanej situácii. Sezónu začal až v marci, hoci pôvodne mal naplánované preteky už v januári aj februári. Pandémia koronavírusu však drasticky zmenila jeho plány. Dnešný podcast bude o našom Tourminátorovi.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.