Fico, Bödör, Gašpar a Matovič sú hlavné postavy tohto roka (podcast)
25:23

Fico, Bödör, Gašpar a Matovič sú hlavné postavy tohto roka (podcast)

17.12.2020
Kauzy 2020 – na obálke s Tiborom Gašparom, Norbertom Bödör, Robertom Ficom ale aj Igorom Matovičom – to je magazín, ktorý vydali Aktuality.sk – aby sme vám pomohli zorientovať sa v množstve tohtoročných káuz. Viac nám o tom povie v dnešnom podcaste šéfrektor Aktualít Peter Bárdy. Dozviete sa nielen kto je kto v ktorej kauze a z čoho je obvinený – ale aj ako vláda zvláda pandémiu, ako niektorí novinári slúžili Kočnerovi, ako náš kolega dostal náboj do schránky, a množstvo ďalších vecí. Moderuje Peter Hanák.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.