ŠPORT: Predčasné finále na ME. Česko to bude mať veľmi ťažké
18:28

ŠPORT: Predčasné finále na ME. Česko to bude mať veľmi ťažké

02.07.2021
Európsky šampionát vrcholí. Futbalový sviatok pokračuje štvrťfinálovými zápasmi a už v piatok večer nás čaká súboj s označením predčasné finále. Máme sa na čo tešiť. Dnes sa stretnú Švajčiari so Španielmi, v spomenutom predčasnom finále Taliani s Belgičanmi, zajtra si zmerajú sily Dáni s Čechmi a Angličania s Ukrajincami. Majstrovstvám Európy sa budeme venovať v našom dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.