SHARE_talks 02: Hodnotíme Slovanov a nový Justice League
45:09

SHARE_talks 02: Hodnotíme Slovanov a nový Justice League

21.03.2021
V novej časti hodnotíme prvé dve časti Slovanov, seriál The One a jednu z najočakávanejších komiksoviek roka – Justice League Zacka Snydera. Spomíname aj dve herné zaujímavosti, Lukáš dopĺňa vlastné dojmy z WandaVision a Maroš opisuje, ako pozeral Slovanov, keďže doma nemá zavedenú klasickú televíziu a prečo ich v recenzii prirovnal k tureckému seriálu. V aktuálnej časti SHARE_talks 02 si vypočujete: aká kuriózna vec sa pred pár dňami stala v ČR, kto po rokoch vyriešil dlhé načítavanie GTA online, že South Park vysiela už 24. sériu, o čom je nové sci-fi na Netflixe The One, či je nový Justice League lepší, ako originál a čo hovoria Lukáš s Marošom na prvé dve časti Slovanov. Podcast SHARE_talks spoločne pripravujú magazíny Živé.sk a HernáZóna.sk.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.